הצילומים שלפני

מחפשים לוקיישן מקורי לצילומים המקדימים? יש לכם כבר רעיון למקום מיוחד אך אינכם יודעים למי לפנות כדי להוציאו אל הפועל? בבקשה

לתושבי נווה צדק ולדייגים ביפו כבר נמאס קצת מזוגות נרגשים ומצלמים שדוחפים אותם לפריים בעל כורחם. אנשי ilocation  מתכוונים להביא את הישועה. יניב שנובסקי, עידן ברדך ועירן טרבלסי הקימו מאגר אתרי צילום שמתעדכן ללא הרף. הם ממליצים על אתרי צילום בארץ וגם, אם צריך, מלווים, מפעילים קשרים ופותרים את הסבך הבירוקרטי שבדרך ליום צילום ביעד הנכסף. רוצים להיראות עשירים ליום אחד ולהצטלם בחנות של קסטיאל? על הגג בעזריאלי? בלופט מגניב עם נוף לים? בבסיס צבאי בקרבת שטח אש? דברו איתם. בלוקיישנים מהמאגר של ilocation אפשר לצלם סרטים, פרסומות, צילומי סטילס – וגם אירועים.
עבור זוגות שמחפשים רקע מקורי לצילומי האווירה שלהם, ilocation יכול להיות פתרון לא רע בכלל ולא בהכרח יקר, לדברי יניב העלות יכולה לנוע בין אפס לכמה אלפי שקלים. לדוגמה, יש מקומות ציבוריים שפשוט אפשר להגיע אליהם ולהצטלם בהם. במקרה כזה בחברה ימליצו לכם על מקום מתאים או שיציינו עם מי כדאי לדבר (דוברות, רשות מקומית, רשות שמורות הטבע וכו’) ומה כדאי לברר (שעות שבהן מתקיימות פעילויות במקום ולא מתאימות לצילום, למשל). במקרים אחרים, שדורשים קצת יותר סידורים, כמו צילומים בשדה תעופה הכרוכים בתיאומי לו”ז, ביטוח, ליווי ואגרות – המחיר יגיע לכמה אלפי שקלים ואף לא יתאפשר בחלק מחודשי השנה

הנה כמה רעיונות למקומות מרעננים להצטלם בהם

הרחובות ביאליק וטשרניחובסקי וכיכר ביאליק (שבקרוב יושלמו השיפוצים בה) בתל אביב, עם הבתים הישנים ואדריכלות הבאוהאוס שהשתמרו בהם, למי שאוהב את אווירת תל אביב הישנה.

אזור מתחם הטמפלרים בקריה, כשברקע מגדלי עזריאלי – שילוב בין מבנים רומנטיים ישנים למגדלי היי-טק חדשניים.

טרמינל האוטובוסים הישן בתחנה המרכזית החדשה, למי שמחפש אווירת הארד-קור ואנדרגראונד, “סצינה אלטרנטיבית לגמרי”, כהגדרת יניב.

בית הספר מקווה ישראל, עם שדרת הדקלים המדהימה שבו, הוא מקום רומנטי ופסטורלי שבין היתר צולמו בו סצינות מהסרט הישראלי “איים אבודים” (וגם הפוסטר).

פארק אזורים בפתח תקווה (ליד בניין IBM) – סביבה מאוד היי-טקית מודרנית עם מזרקות ולוח שח ענק. “מאוד לא ארץ ישראל”, טוען יניב.

מערות לוזית, שדומות בצורתן למערות הפעמוניות של בית גוברין. ilocation ארגנו שם צילומים לזוג שהכיר ביום סנפלינג שארגנה חברת היי-טק לעובדיה.

אם אתם מחליטים להצטלם במקום ציבורי, מומלץ ליצור קשר עם ilocation שבוע לפני הצילומים. אם זה מקום פרטי או מקומות מורכבים מבחינה בירוקרטית, כמו בסיס צבאי או שדה תעופה – ככל שתקדימו כך ייטב

למאמר באתר מתחתנים לחצו כאן

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *